Přeskočit na hlavní obsah

3 Základní popis modulu

Projekt pro inventarizaci parcel běží na konkrétní url adrese, která vyžaduje přihlášení. Po přihlášení se vám zobrazí webová aplikace, ve které máte připravený projekt pro Vaši obec a zpřístupněné nástroje potřebné pro inventarizaci. Modul Inventarizace parcel lze zpřístupnit jednomu nebo více uživatelům obce s nastavením práv pouze na prohlížení nebo i editaci informací o parcele.

Okno aplikace je rozděleno na 3 panely. Ve výchozím stavu je zobrazen centrální panel s mapou a pravý panel se seznamem dostupných vrstev pro inventarizaci (Obrázek 1). Levý panel je minimalizovaný a obsahuje strom vrstev, které je možné zobrazit v mapě. Zároveň je v něm možné zobrazit jejich legendu, metadata a nastavení. Skrytí/otevření panelu zajistíte kliknutím na šipku, která je na okraji panelu. U panelů lze nastavit konkrétní šířku chycením a tažením (drag&drop) za šipku pro skrytí/otevření panelu.

Modul inventarizace parcel

Nastavenou šířku panelů a vykreslených vrstev v mapě lze uložit do uživatelského nastavení a poté se vždy v tomto nastavení projekt pro inventarizaci otevře. Uživatelské nastavení lze uložit v Nastavení projektu (ikona ozubeného kolečka vpravo nahoře) kliknutím na tlačítko Uložit nastavení projektu (Obrázek 2). Výchozí nastavení lze kdykoliv obnovit kliknutím na tlačítko Obnovit výchozí nastavení.

Nastavení projektu